WYDARZENIA

Targi IFFA 2016 już za nami!

Największa w Europie wystawa branży spożywczej zgromadziła ponad 950 wystawców. Nowe formy opakowań, czysta i czytelna etykieta, produkty wegetariańskie, innowacyjne rozwiązania zarówno w formie jak i smaku - to były tematy przewodnie wielu wystawców. Jednym z najciekawszych stoisk mógł się pochwalić nasz główny dostawca – firma VAN HEES.

Połączenie tradycji z nowoczesnością i innowacyjnością to motto ekspozycji, którego symbolami były dwa eleganckie samochody.

Tradycyjne kiełbasy niemieckie wyprodukowane bez udziału mięsa doskonale wpisywały się w szybko rosnący w Niemczech trend konsumpcji produktów wegetariańskich. Zaskakiwały doskonałym smakiem oraz wyglądem, do złudzenia przypominając tradycyjne wyroby. Innowacyjnym rozwiązaniem okazały się pasty wegańskie, których głównym składnikiem były naturalne soki warzywne.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się najnowsza metoda utrzymania świeżości produktów „Wykryj i chroń”, oparta o naturalne, indywidualnie dobrane rozwiązania. Najpierw musimy ustalić jakie bakterie, gdzie i w jakim stopniu powodują nasze problemy z trwałością produktów, a potem dobrać odpowiednie rozwiązania.

Odwiedzający mogli też poznać najnowsze rozwiązania stosowane w procesie przygotowania mięs obiadowych i grillowych oparte na naturalnych składnikach.

Czysta etykieta, bez żadnych „trików”, to unikalne rozwiązania pokazane przez innego naszego dostawcę marki OUR SPICE - firmę PROSUR. Zamiennik fosforanów, mleczanów, octanów i co najważniejsze nitrytu, bez żadnych pozostałości resztkowych, bez udziału kultur i bez okresu inkubacji to najnowsza metoda wdrażana przy produkcji wyrobów z całkowicie czystą etykietą.

Szczegółowe informacje, receptury i opisy procesów technologicznych, można uzyskać w naszej firmie.

Dziękujemy wszystkim klientom, którzy odwiedzili nas i naszych dostawców w czasie targów IFFA 2016.TRENDY, NOWOŚCI
WYDARZENIA 

 Chcesz otrzymywać nasz newsletter?