O nas

Firma

Inwestel to firma zajmująca się sprzedażą mieszanek przyprawowych i dodatków funkcjonalnych do przetwórstwa mięsnego oraz produkcji wędlin. Od roku 1993 
jesteśmy wyłącznym przedstawicielem niemieckiej firmy Van Hees GmbH na polskim rynku.

Stałą ofertę firmy Inwestel stanowi kilkaset na bieżąco dostępnych produktów. W ścisłej współpracy z  klientami  realizowane  są  projekty  indywidualne.  Powstają  rozwiązania  i  produkty,  które  najlepiej  zaspokajają  potrzeby  nabywcy. Wzajemna  wymiana  wiedzy,  doświadczeń  i  potrzeb  pozwala z  obustronną satysfakcją realizować wspólne cele.

 

Historia

Inwestel od początku swojej działalności związany jest z przemysłem spożywczym. W latach ’80 firma zajmowała się zaopatrzeniem zakładów mięsnych w maszyny i drobny sprzęt.

Przełomowym w historii firmy stał się rok 1993, w którym Inwestel został wyłącznym przedstawicielem firmy Van Hees na polskim rynku.

Dzięki wieloletniej obecności w branży spożywczej nasze marki ‐ Inwestel i Van Hees są dziś szeroko rozpoznawalne, a firma jest jednym z głównych dostawców mieszanek przyprawowych i dodatków do przetwórstwa mięsnego.

Kompetencje

Kluczowym elementem naszej pracy jest profesjonalne doradztwo technologiczne i obsługa klienta na najwyższym poziomie.

W wyniku dialogu z naszymi partnerami oraz międzynarodowej współpracy z laboratoriami i działami R&D w Niemczech i Francji codziennie tworzymy innowacyjne rozwiązania i produkty zgodne z zapotrzebowaniem naszych klientów oraz tendencjami rynkowymi.

Jakość

W roku 2005 zakończyliśmy prace związane z wdrażaniem systemu HACCP w siedzibie naszej firmy, w Warszawie.

Jesteśmy więc pewni najwyższej jakości i bezpieczeństwa produktów w całym łańcuchu produkcyjnym, aż do dostarczenia naszym odbiorcom końcowego wyrobu.